poniedziałek, 16 września 2013

ślubnie, dziecięco i męsko :)

Cześć :)

Jak minął weekend? Mam nadzieję, że odpoczęliście i jesteście gotowi na kolejne Ikropkowe inspiracje :) Będzie długo więc kawa w dłoń i zapraszam do przeglądania...

Po pierwsze przygotowałam dzisiaj dla Was ślubną karteczkę. 
Pani Młoda jest aktorką teatralną więc kartka miała zawierać detale do teatru nawiązujące. Stąd pojawiły się na niej maski oraz przepiękna baletnica, którą aby się ładniej wkomponowała pomalowałam na biało. Co do kolorystyki zdecydowałam się na szaro-czerwoną. Z pomocą przyszedł szary papier z kolekcji Pastelove. Na końcu dodałam motylki (a jak!) oraz papierowe malutkie różyczki.
Po drugie chciałam pokazać pudełeczko, które powstało na roczek Roberta. Połączyłam kolekcję Pastelove (dokładnie ten i ten papier) z pięknymi zawijaskami z tej samej kolekcji.
A po trzecie chciałam pokazać jeszcze męską karteczkę. Zawsze mam z nimi problem ale odkąd mam pod ręką męskie tekturki Ikropki kartki robią się same :) Kartka prosta i składająca się z niewielu elementów ale przecież nie zawsze kartka musi być "bogata" aby sprawiła przyjemność. 
Kartka dla fana motoryzacji :)

Przepis na taką kartkę?

Papier Pastelove01 + zębatka duża + zębatki mniejsze + obrazek samochodu = gotowe :)
Pozdrawiam
3 komentarze: