poniedziałek, 29 września 2014

from the love for layouts!


Hej wszystkim! 
Hello everyone ! 

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać dwa scrapy, które moim zdaniem znacznie się od siebie różnią. Pierwszy jest prosty, główną jego ozdobą są cudowne, malutkie gwiazdki i przepiękne motylki :) poza tym, jako że to wspomnienie wakacji znajdziecie na nim konika morskiego i kotwicę z tego zestawu :) 

Today I want to show you two layouts :) I think that there are totally different :) First is really simple. The most visible chipboard in this work are totally cute tiny stars and butterflies :) In layout you can see my summer memories, so I add to this work also seahorses and anchors :) 
Drugi scrap natomiast jest już bardziej bałaganiarski, moim zdaniem dość jesienny, stąd te jabłka, ptaszek i słodkie jesienne parasolki :) poza tym nie powstrzymałam się przed dodaniem gwiazdki, czy serduszka !

Second layout is more messy than first :) And I  think that colours of them totally fits to autumn weather :) And if we can see autumn I also see apples, birds and this cute umbrellas :) I can't resist for add to this work also star or hearts :) 


Mam nadzieję, że spodobały Wam się pracę, które Wam dziś pokazałam :) 
Życzę Wam udanego poniedziałku :) 

I hope that you like this works :) I wish you nice Monday ! :) 

DT I-KROPKA

1 komentarz: