poniedziałek, 8 sierpnia 2016

ślub i chrzest z Yume Art/ wedding and christening with Yume Art

Witajcie! Dziś przyszedł czas na moją pierwszą prezentację prac na I Kropkowym blogu. Pierwsze dwie kartki to kartki na chrzest maleńkiej dziewczynki. Są dosyć proste, ale wydaje mi się, że mają w sobie to coś. Oczywiście zawierają tekturki, ale kompletnie nie związane z chrztem.

Hello! Today it's my first inspiration for I Kropka. First two cards are made for christening of a litle girl. They are rather simple, but I think they are special in some way. There are chipboards, of course, but those chipboards are not connected with christening in any way.
 Użyłam: / I used:
 http://i-kropka.com.pl/pl/p/Doodles-koleczka-4-szt.-duze-/1784http://i-kropka.com.pl/pl/p/LP-dekor-mini/182A tutaj kartka ślubna w odcieniu mięty i beżu.

And here a wedding card in mint and beige.

 Użyłam: / I used:
http://i-kropka.com.pl/pl/p/Love-is-all-around-golabki-z-serduszkami-zestaw/1707

Skoro ślub to wcześniej powinien być wieczór panieński, a więc i kartka. To moja pierwsza praca na taką okazję i mimo, że powinno być zabawnie to starałam się zachować nieco dobrego smaku. Mam nadzieję, że mi się udało.
If there's wedding, there also shoud be a hen's party, so I made a card too. It's my first work like this and it should be funny but I tried to make it in good taste. I hope I managed to do it.Użyłam:/ I used:
http://i-kropka.com.pl/pl/p/Doodles-Alpha-BE-MINE-10mm/1779http://i-kropka.com.pl/pl/p/Zwierzeta-wazki-ozdobne-2szt./976

Ostatnia praca to kartka z pudełkiem do kompletu. W tej pracy wykorzystałam między innymi dużo kwiatków, warstwy, perełki, ażurowy wykrojnik i piękne tekturkowe serduszka, które pomalowałam białą mgiełką.
The last work is a card and a box set. To make this work I used some flowers, layers, pearls, openwork paper die and beautiful chipboard hearts, which were painted with white mist.
Użyłam:/ I used:
http://i-kropka.com.pl/pl/p/Doodles-serducha-3-szt./1775


Mam nadzieję, że zachęciłam Was do tworzenia z tekturkami I Kropki, które pasują do bardzo wielu okazji.
I hope that I encourages you to create some works with I Kropka's chipboards, which are suitable for many occasions.
Do zobaczenia następnym razem/ See you next time
:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz