sobota, 1 kwietnia 2017

4. URODZINY I KROPKI / I-KROPKA's 4th BIRTHDAY

URODZINOWE PARTY! 
 Kochane scraperki! Dzisiaj świętujemy ile wlezie! Fajnie jest tak czasem spojrzeć wstecz i zobaczyć, ile udało się zrobić. Ja tak dzisiaj zerkam na siebie i widzę fantastyczne tekturki, które potem podziwiam na jeszcze wspanialszych pracach: waszych, tych które widzę w internecie, tych które nam podsyłacie. 
Bo dziś ta malutka firma, w której siedzę ja (Marta) i Ela (dzisiaj poznacie ją na FB), obchodzi JUŻ czwarte urodziny. Więc świętujcie z nami! Zajrzyjcie na bloga, na fanpage i koniecznie do sklepu i dajcie nam znać, że jesteście!

Miłego Prima Aprilis! To nie żarty!


~> urodzinowe wyzwanie z nagrodami i candy
~> candy i film na Facebooku
~> podwajamy tekturki w sklepie

BIRTHDAY PARTY!
Dear scrapers! Today we celebrate as much as we can! It is good to sometimes look back and see how much we did. I look at myself today and see fabulous chipboard designs I am so proud of, then I look on even more beautiful artworks: those made by you, in the Internet or those you send us.
Today this tiny company, in which there is only me (Marta) and Ela (you can meet her on our facebook profile today), is celebrating it's forth birthday! So let's celebrate together! Visit our blogfanpage and be sure to check our shop and let us know that you are with us!
                              
                              
                               CANDY!

Urodzinowe cukierki! Candy! Coś co każdy lubi! Dziś z okazji urodzin mamy dwie rozdawajki dla Was - jedną tutaj, drugą na fanpage'u na facebooku - zajrzyjcie koniecznie!

Znacie już nasz urodzinowy arkusz specjalny pełen wycinanek w dziecięco-urodzinowej tematyce? Jeden taki duży arkusz 30x30cm poleci do którejś z Was! I będziecie mogły potworzyć eleganckie kartki pełne bijącej z nich radości!

Wystarczy złożyć nam ŻYCZENIA URODZINOWE w komentarzu, podając przy tym LINKA do Waszej ulubionej pracy z ikropkową tekturką :D Może być link do KONKRETNEGO posta na blogu, albo na Waszym fanpage'u - jak wolicie.

Będzie nam bardzo miło, jeśli podacie info o zabawie i naszych urodzinach na swoim blogu, ale nie musicie tego robić. Im więcej osób świętuje z nami, tym lepiej! Pozdrawiamy!

Zabawa trwa tydzień do godz.: 23:55 CET, 9.04.2017r. Wyniki w kolejny poniedziałek lub wtorek!


Birthday giveaway! Candy! That’s what everybody likes, right? Today’s I-KROPKA’s 4th birthday and we have some sweets for you to get – one here and one on our facebook fanpage – be sure to visit!

You already know our special birthday 30x30 sheet full of lovely birthday and kiddo chipboards. And… one sheet will go to one of you! And you would be able to make elegant birthday cards, full of joy and lots of balloons! If winner would like to have inscriptions in different language, they will be changed!

All you have to do is to leave in a comment BIRTHDAY WISHES for us together with a LINK to your favourite work with I-KROPKA’s chipboard! You can give a link to your BLOGPOST or photo on a FANPAGE - your choice.

Please share this information on your blog if you like, the more people are celebrating with us, the better!

Game is on for a week, till 23:55 CET, 9.04.2017. Results on Monday or Tuesday!
                WYZWANIE / CHALLENGE!

Dla wyzwania stworzyłyśmy osobnego posta - zjeźdźcie poniżej :)

We made a separate blog post for birthday challenge - scroll down please :)16 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego!!! Spełniania się artystycznie i zawodowo, moc inspiracji i twórczych potrzeb oraz wspaniałych projektantów i designerów na drodze przez następny roczek <3 Marlena http://scrap-artki.blogspot.com/2017/03/kartka-urodzinowa-z-mapki.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za życzenia :D <3

   Usuń
  2. Martę baaardzo ucieszy kartka ręcznie robiona specjalnie dla Ikropki;)))

   Usuń
  3. Juz jestem w trakcie wybierania dodatków i robienia kwiatów :)

   Usuń
  4. i już jest :) zapraszam do obejrzenia http://scrap-artki.blogspot.com/2017/04/kartka-urodzinowa-dla-i-kropki.html

   Usuń
 3. I-Kropka z roku na rok starsza, a mnie cieszy, że nadal i wciąż jest i oferuje tak cudne tekturki (do których mam ogromny sentyment). Życzę Wam, abyśmy mogli wspólnie obchodzić kolejne i kolejne urodziny, aby nie zabrakło Wam pomysłów na nowe tekturki i wyzwania. A oprócz pracy - czasu na małe przyjemności.Niech klienci nie narzekają i często wracają. Sto lat!
  A jako przykład pracy z Waszą tekturka podaję ten czekoladownik ze słonikami, które uwielbiam:
  http://mojapasja2.blogspot.com/2017/02/sodka-wymianka-walentynkowa.html
  Miłego świętowania!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wena niechaj dopisuje,
  niech pomysłów nie brakuje,
  niech się wielu inspiruje!
  Niech klienci zaglądają,
  niech pieniążki zostawiają,
  na zakupy niech wracają!
  Aby zdrowie dobre było,
  by marzenie się spełniło
  I szczęśliwie by się żyło!
  http://made-by-iwa.blogspot.com/2016/10/jesienne-atc.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze podziwiam wenę przy tworzeniu wierszy :D Dziękuję!

   Usuń
  2. Marte bardzo by ucieszyła kartka specjalnie dla Ikropki ręcznie robiona;)

   Usuń
 5. 4 lata to już duże to "dziecko". ☺
  Niech dalej zdrowo rośnie 😉, dostarcza radości, inspiruje... 😊
  Na czasie są teraz kartki wielkanocne i Wasze tekturki kuszą z tej okazji różnorodnością 😊 Szczególnie baranki. Wpadła mi w oko szczególnie barankowa tekturka w "kartce w pudełku" z inspiracyjnego posta, bo kocham nietypowe kształty kartek ☺ http://pracownia-i-kropka.blogspot.com/2017/03/wielkanocne-inspiracje-habki-easter.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 6. Happy Birthday! I love this piece by Catania: https://2.bp.blogspot.com/-TGa_9glwo7M/WLfydohhK4I/AAAAAAAAFzA/ylj1K4T65c8ehGhsk3XOlOZ0c5gjA47pgCPcB/s1600/P1100396.JPG

  OdpowiedzUsuń
 7. Z okazji 4-tych urodzin, życzę jeszcze bardzo wielu lat rozwoju i nowych pomysłów.
  Ikropkowe tekturki używam często w boxach na chrzest św. Poniżej dwa najnowsze:
  http://olka-papier-itp.blogspot.com/2017/04/dla-blizniakow.html

  OdpowiedzUsuń