czwartek, 1 czerwca 2017

DARMOWE DIGI STEMPLE


POBIERZ ŚLUBNE DIGI-STEMPLE


Cześć!
Dzisiaj jest 1. czerwca, czyli moje urodziny ;) I jak każda osoba, która ma urodziny w jakieś święto (Dzień Matki, Boże Narodzenie, itd.), jestem przyzwyczajona, że składam też życzenia innym i daję prezenty... bo w końcu jest DZIEŃ DZIECKA!

A, że każdy jest trochę dzieckiem i że to zawsze miło, jak się coś dostanie, to mamy dla Ciebie prezencik! 

21 stron DIGI STEMPLI ślubnych - maaaasa napisów, które możesz drukować i korzystać z nich na swoich pracach! I do tego śliczne, słodkie torciki - mam nadzieję, że przypadną Ci do gustu! Wszystko spakowane w jeden PDF.

Żeby go pobrać, kliknij w ten link, a przeniesiesz się na stronę zapisu na newsletter. Wiem, że już na nim jesteś, ale wchodząc na tą stronę i zapisując się raz jeszcze oprócz PDFa ze stemplami dostajesz możliwość zdobycia dodatkowej nagrody. Tym dodatkowym  bonusem jest kupon do sklepu o wartości 20zł :) Od wczorajszego późnego wieczoru kupon zyskały juz trzy osoby :)


 NASZE ŁAPACZE POLECIAŁY


Kojarzysz nasz nowy produkt? Bazy do samodzielnego ozdobienia i stworzenia łapaczy snów? Ostatnio sporo ich nawycinałyśmy! Cieszę się, że ten pomysł tak się spodobał i nie mogę się doczekać, aż gdzieś zobaczę ozdobiony!

Daj znać i podziel się swoją twórczością na naszym fanpage'u na Facebooku, koniecznie!

  

 


Miłego dnia!
Zajrzyjcie do sklepu
---> http://i-kropka.com.pl/

- Marta i Ela


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz