niedziela, 16 czerwca 2013

NASZE DT - sekcja siedzących przed komputerem

Design Team - sekcja scrapująco-decupażująca już wybrana, czekam na maile zwrotne od dziewczyn. Więc sprawdźcie wasze skrzynki mailowe!


A dziś chciałam Wam przedstawić część naszego DT, która siedząc przed komputerem tworzy dla Was wzory wycinanek i papieru:D


Po pierwsze Dagmara, współtworząca kolekcję PasteLove:

Kobitka z głową nabitą pomysłami, ale niekoniecznie z czasem na ich realizację. Studentka Architektury i niespełniony jubiler. Ciągle uczy się czegoś nowego i odnajduje w tym niesłychaną przyjemność. Lubi dobrą, muzykę, swoje łóżko i małe kotki <3Po drugie Daria, twórczyni hitu, jakim w krótkim czasie stały się samochody:

Z wykształcenia architekt, z zamiłowania ilustratorka i rysowniczka. W życiu musi spróbować wszystkiego co twórcze, kreatywne i piękne. Uwielbia wszystko co można stworzyć własnymi rączkami. Zna większość technik tradycyjnych ale i komputerowe nie są jej obce. Zajmuje się ilustrowaniem oraz szeroko pojętym projektowaniem i grafiką.

http://www.behance.net/esstePo trzecie Mikołaj, specjalista od fontów, przez którego ręce przechodzą wszystkie projekty związane z literkami:

Przyklejony do komputera od wczesnych lat dziecięcych pasjonat typografii, czytelnych układów i wszystkiego, co powoduje ciarki na plecach. Studiuje architekturę, ale wszystkie jego projekty mają w sobie coś ze śmierci, monolitu i zagłady. W wolnych chwilach rozgryza jak zrealizować rzeczy niewykonalne, zajmuje się szeroko pojętym cyfrowym designem i innymi wirtualiami.

http://m.bazaczek.plI po czwarte (last but not least) ja, Marta, motorek napędowy całości:

Jak wszyscy powyżej, wciąż studiująca architekturę, ale to nie ona ją ekscytuje i pociąga. Niespodziewanie dla samej siebie założyła firmę i robi to, co lubi. Od zawsze zbieraczka śmieci wszelkiej maści (kocham Cię, mamo!), bo "wszystko się przyda". Trochę perfekcjonistka, trochę potwór, konsekwentna w spełnianiu swoich marzeń:)

http://malyos.blogspot.com/Jesteście już ciekawi zespołu testerów?

Pozdrawiam serdecznie,
- Marta

3 komentarze:

 1. Gratulacje dla Ciebie Maly Osie za element boski, czyli "stworzenie" DT... ;-)
  Jestem pełna podziwu dla osób, które potrafią wprowadzić marzenia w czyn.
  Z całego serca życzę powodzenia !!!
  Pozdrawiam MontanA

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyłonienia wspoaniłej sekcji oraz realizacji swoich marzeń:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń