poniedziałek, 22 lutego 2016

This and that - layouts with Zsoka

Cześć Wszystkim! Witam ponownie! Tu Zsoka, chcę podzielić się z Wami 4 nowymi LO! Zrobiłam layouty, które są zupełnie różne w swoim stylu, więc mam nadzieję, że każdy znajdzie coś, co będzie się podobać i że będziecie mogli się zainspirować!

Hi there, welcome back! Zsoka here today sharing 4 new layouts with you! I've made some layouts that are different in style, so that hopefully everyone finds something that they like and feel inspired by!


Pierwszy to Love Captured. Użyłam tekturek z aparatami fotograficznymi w różnych rozmiarach, niektóre pokolorowałam pastelami, niektóre zembossingowałam. Na motylki stworzyłam plik do cięcia na ploterze Silhuette zamiast wycinać je ręcznie (myślę, że motylki pochodza ze sklepu Silhouette). Użyłam sketch-pena do narysowania wzoru, potem pokolorowałam wszystkie akwarelkami. Jednakże sketch-pen to nie jest archival ink, więc kontury się troszkę rozmyły i zmieszały z akwarelkami. To taka fajna technika, jeśli lubicie malować, spróbujcie!

First up is Love Captured. I used some camera chipboard in different sizes, some I painted with water colors, some I embossed. For the butterflies I created this cut file (I think the butterflies are from the Silhouette store) and instead of cutting it, I used the sketch pen to draw the design. Then I water colored all of them. However, the sketch pen is not archival ink, so it will bleed a bit into the water colors. Such a fun technique, if you enjoy painting, try this!

Tekturki/Chipboard: • Small cameras
 • Middle sized camera
 • Big camera
 • Polaroid Frames


 • Next is a summery layout. I went for a sketched look here. The waves I did with the same technique as the butterflies on the previous layout. This cut file is from The Cut Shoppe. I cut some strips of different shades of orange papers to represent sunshine in the background. I used this adorable I Kropka frame chipboard for one of my photos, but I did cut it apart because otherwise the bottom design would not have peeked out and it was way too cute to hide it! So I just attached that to my other two photos. I love this frame, it's so sweet!

  Następny jest mój wakacyjny layout. Chciałam osiągnąć taki szkicowy efekt. Fale zrobiłam w ten sam sposób, co motylki przy poprzednim layoucie. Ten plik projektowy jest z The Cut Shoppe. Wycięłam paski z kilku różnych odcieni pomarańczowych papierów, żeby wyglądały jak promienie słońca w tle. Użyłam tej uroczej ramki z I Kropki, ale pocięłam ją na mniejsze fragmenty, bo inaczej by nie była widoczna i schowała się za zdjęciami. A była zbyt słodka, żeby jej nie pokazać! Więc po prostu mniejsze fragmenty przymocowałam do pozostałych dwóch zdjęć. Uwielbiam tą rameczkę, jest cudna!

  Tekturki/Chipboard:


 • Frame

 • The third layout is very simple actually but I think it turned out pretty! I love love love to combine bold colored flowers with black and white stripes and I thought I'd bring them together in a layout too. I've had these ancient Sassafrass foldies (die cut flowers that you have to fold to get a 3d effect) and finally I've found a good way to use them. I just arranged them around the photo to give it a frame and stuck a whole lot of my most favourite I Kropka chipboards in between! Some journaling, title and black paint splatters and that was it!

  Trzecie LO jest bardzo proste, ale myślę, że wyszło naprawdę ładne! Kocham, kocham, kocham mieszać kolorowe kwiaty z biało-czarnymi paskami i pomyślałam, że zastosuję to połączenie też w layoucie. Mam te stare Sassafrass'owe kwiatki (die-cuty kwiatowe, które trzeba złożyć, żeby osiągnąć efekt 3D) i nareszcie znalazłam dobre miejsce na ich użycie. Po prostu ułożyłam je wokół zdjęcia, żeby je obramować i poutykałam wszędzie między kwiatkami mnóstwo moich ulubionych tekturek i-kropkowych! Dodałam trochę journalingu, tytuł i czarne chlapnięcia farbą i gotowe!

  Tekturki/Chipboard:


 • Flowers 1
 • Flowers 2
 • Flowers 3


 • Last but not least a travel themed monochromatic layout. I knew I wanted to use the I Kropka luggage tag and the airplanes plus the airplane paper and I went from there. I did a very simple grid design here. I added some stitching in random places along the edges of each square to give them a bit of texture. I also did some messy stitching around the edges of the layout. Added the chipboards, lots of embellies, washi tape, flairs, gold thread, stamping, paint splatters and cork thickers for the title to finish off my layout.

  Ostatni jest mój monochromatyczny, podróżniczy layout. Wiedziałam, że będę chciała użyć i-kropkowego taga z walizkami i samolocikiem i tekturowych samolotów i "lotniczego" papieru. Postawiłam na prosty układ przy tym LOsie. Dodałam trochę ozdobnych przeszyć w kilku miejscach na brzegach każdego kwadratu, żeby dodać im trochę tekstury. Do tego jeszcze trochę bałaganiarskich, nierównych przeszyć wokół całego layoutu, na jego brzegach. Dodałam tekturki, dużo różnych ozdóbek, taśm washi, buttonów, złotej nitki, stemplowania, chlapnięć farby i korkowych thickersów (alfabetu) w tytule mojego scrapa. 

  Tekturki/Chipboard:


 • Luggage tag
 • Planes

 • Mam nadzieję, że znaleźliście coś, co Was zainspirowało! Dziękuję, że wpadliście! Do zobaczenia za miesiąc z kolejnymi inspiracjami!

  I hope you found something to inspire you! Thanks for stopping by! See you next month with more inspirations XXX

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz