środa, 13 czerwca 2018

nowe wycinanki, nowe papiery i darmowa dostawa

Tropikalne wakacje!
papiery Piątku Trzynastego
cudne morskie papiery
piękne dziecięce papiery
kwiaty i ptaki na papierach dla pięknej kobiety
kwiatowe - ślubne i nie tylko
elementy do wycinania do kazdej kolekcji
Nowe wycinanki!

Uwaga! Szukasz modnych wzorów wycinanek do swoich prac? Co powiesz na kwiaty hibiskusa, liście palmowe i monstery (filodendrona), papugi i flamingi? A do tego całe mnowie wakacyjnych napisów?

Udało Ci się wywołać jakieś zdjęcia z poprzednich wakacji? Mnie jeszcze nie i marzę o tym, by to zrobić i ozdobić je tymi tekturkami, mimo, że w tropikach nie byliśmy ;)

Cudowne tekturki znajdziesz w sklepie pod nazwą "Tropikalne wakacje" :) Też o takich marzysz?

Najnowsze papiery od Piątku Trzynastego

Ten producent wraca na nasze półki, razem ze swoimi cudnymi kolekcjami. Piękna "Let's Flamingle", do której pasują nasze nowe tekturki i "Off shore II", która jest ulepszoną wersją starszej morskiej kolekcji. Jeśli szukasz tematycznych tekturek, to znajdziesz je tutaj.

Do tego trzy starsze kolekcje papierów - coś na dziecięce prace w pięknych pastelowych barwach z miętą na czele, a także kwiatowe i kobiece wzory. Cuda! Zajrzyj koniecznie tutaj i sprawdź papiery od Piątku Trzynastego!


Darmowa dostawa

Od dzisiaj (13.06 godz.: 10:00) do piątku (15.06.2018 godz.: 23:59) zamówienia na kwotę minimum 60zł dostarczamy pod Twoje drzwi za pośrednictwem kuriera Inpostu na nasz koszt! 
Promocja dla klientów indywidualnych, obejmuje wysyłki na terenie Polski. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję dostawy przy składaniu zamówienia. Udanych zakupów!

Zapraszamy na zakupy!
- Marta i Ela
I KROPKA
https://i-kropka.com.pl/2 komentarze: