sobota, 25 listopada 2017

ADVENT CALENDAR - by Marina Gridasova

Hello dear fans of the I-Kropka chipboards! 
Marina here with you and I'm a guest designer this time with wonderful advent calendar base! 

Should say it was easy to glue all the details together because there is very easy and understandable instruction.
I desided to cover front and back with Christmas papers from different manufacturers. But for the shoulders I used bright colours and 4 different prints. Also added some chipboard embellishments like snowflakes and deer, and others are with numbers. Because this one for my little nephew (and he is only one year old) I created it flat with minimum details that can be destroyed :-)

Base for this calendar can be found here.


Cześć drodzy fani i-kropkowych tekturek!
Z tej strony Marina, dzisiaj występuję jako gościnna projektantka i pokażę Wam cudowną bazę do kalendarza adwentowego, którą ozdobiłam!

Muszę powiedzieć, że było łatwo skleić wszystkie elementy razem, bo dołączona do kalendarza została bardzo prosta i czytelna instrukcja. Zdecydowałam się okleić frontową i tylną ścianę świątecznymi papierami od różnych producentów. A na szufladki przeznaczyłam cztery papiery w żywych kolorach i czterech różnych wzorach. Dodałam także kilka tekturowych ozdób, jak śnieżynki i jelonki, a reszta to numerki. Ponieważ jest to kalendarz dla mojego siostrzeńca (a on ma tylko roczek), to wszystko jest w miarę płaskie, z minimum detali, które mogłyby zostać zniszczone :-)

Bazę do kalendarza znajdziecie tutaj.


Jak Wam się podoba? Twój kalendarz adwentowy już gotowy?
How do you like it? Is your's calendar ready?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz