wtorek, 28 listopada 2017

Kalendarz Adwentowy | Advent Calendar by Crafty by AgnieszkaBe

Witam serdecznie!
Grudzień już zapasem... nie wiadomo kiedy to się stało... więc trzeba zacząć myśleć o światecznych ozdobach i dekoracjach. Moim pierwszym pomysłem był Kalendarz Adwentowy. Dzieciaki maja nieziemską frajdę w codziennym otwieraniu poszczególnych szufladek i sprawdzaniu, co tam na nich dzisiaj czeka. 

Hi Everyone!!!

December is already begin in few days... who knows when that happen...so you have start thinking about Christmas decorations. My first idea was Advent Calendar. My kids have so much fun opening each little drawer and checking what's inside. 


Pomysł na udekorawnie domku dała mi moja 4-letnia córka, zakochana we wszelakich Gingerbreadach i Gingerhousach. I tak też postanowiłam go udekorować. Tak troche po dziecięcemu, bo w końcu to ma być dla nich prezent. 

My little daughter gave me the idea of embellishing of calendar. She loves all the Gingerbreads and Gingerhouses and that way I decided to embellish our calendar-house. Mamy tutaj 24 szufladki, które zapełnię różnymi słodkościami, zadaniami do zrobienia i małymi prezencikami. Zamiast jednej części dachu zrobiłam zimową leśna scenkę z reniferkami, choinkami, lampkami i dużą ilością śniegu. 

There are 24 little drawers, which I'm going to fill with some sweets, tasks to do and little gifts. Instead of one part of roof I made winter forest scene with reindeers, Christmas trees and lots of snow. 
Zachęcam do zrobienia takiego kalendarza, tym bardziej, że w sklepie jest obniżka na wszystkie kalendarze adwentowe aż o 20%. 

I encourage you to make Advent Calendar, the more that we have special 20% on all our Advent Calendars. 

Kalendarze znajdziecie >>>>TUTAJ<<<<

You find Calendars >>>>HERE<<<<Brak komentarzy:

Prześlij komentarz