środa, 12 sierpnia 2015

Pinky pink calendar and tag

Hi hey hello!
Cześć i czołem!

Are you all dying of heat as I do ? 
It's difficult to create something PRETTY while it's so hot outside and while the sweat is coming out from your forehead but... I tried to!
I made a calendar for the following 2016 year and a matching tag which may be used as a bookmark. (It's actually quite flat even if I put some layers on it)
The 'inside' of a calendar is a mix of mine and my husband's work, I printed it at home.
Thanks to the fact it's homemade I could interfere with the content - which means I could select specific dates etc etc...
I hope you will like this set :)

Czy Wy również, jako i ja, umieracie z tego gorąca?
Naprawdę ciężko jest stworzyć coś ładnego w taką pogodę. Ba! Trudno jest cokolwiek stworzyć jak pot leje się z czoła (dosłownie!) na papier... ale podjęłam to wyzwanie i oto jestem!
Zrobiłam kalendarz na 2016 rok i pasujący do niego (chyba:P) tag, który może robić za zakładkę do książki, w sumie pomimo warstw jest dość płaski :)
Środek kalendarza to połączenie mojej i Męża mego radosnej twórczości. Wydrukowany w domu na różowych kartkach (takie było życzenie). Dzięki temu, że wnętrze jest domowego wyrobu, śmiało mogłam ingerować w konkretne daty, pododawać prywatne święta etc etc.Tutaj zamazane, ale na białym po lewej stronie są dane właścicielki kalendarza.
Po prawej rozpiska kalendarza na cały 2016 rokA very importand date for Karolina (the future owner of this calendar) was tagged with a couple of wedding rings and a special text.
Before a card with THAT Day I put few extra pages for notes.

Ważna data dla Karoliny-jej własny ślub oznaczony został parą obrączek i odpowiednim napisem.
Przed kartką z TYM Dniem dodałam kilka dodatkowych stron na notatki.To strenghten the 'mechanism' I tied some satin ribbon- the end of it is gonna be useful for pointing the exact date.

Aby wzmocnić 'mechanizm' - a co za tym idzie uniemożliwić kartkom frywolne wypadanie, przewiązałam sprężynę satynową wstążką. Kokardkę zawiązałam dodatkowo na supełek, a jej koniec może śmiało służyć jako zakładko-przekładko-sznurek


This calendar is a calendar to the half of its amount, after that it becomes a notepad, cool, isn't it? :D

Ten kalendarz to do połowy kalendarz a od połowy notatnik, fajnie, nie? :D


And a tag:
No i tag:

For both - calendar and tag I used the chipboards from La Belle Parisienne  collection, a big and a small lady with an umbrella :)
I also used an inscription 'kalendarz 2016' ('kalendarz' on the front and '2016' inside) which Marta made especially for me, thank you Marta!

Do obu tworów użyłam tekturek z kolekcji La Belle Parisenne - dużej eleganckiej Damy z parasolką do kalendarza i mniejszej do taga. Wykorzystałam również napis kalendarz 2016, który Marta wycięła na moją prośbę, dziękuję Ci Martuś!


 

Have an amazing and cool evening!
Miłego orzeźwiającego wieczoru!

Dżoaśka1 komentarz: